www.matvili.ge - www.matvili.ge - www.matvili.ge - www.matvili.ge - www.matvili.ge - www.matvili.ge - www.matvili.ge

სიახლეთა არქივი
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
მერია: სტრუქტურული ერთეულები

თანამდებობა

სახელი, გვარი

ტელ.ნომერი

 

ხელმძღვანელობა

 

 

 

მერი

ალექსანდრე გრიგალავა

599 53-34-77

 

მერის პირველი მოადგილე

დავით სურმავა

551 00 02 89

 

მერის მოადგილე

 

 

 

მერის  მოადგილე

 

 

1

მერიის ადმინისტრაციული სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი

რობერტ კოტია

59903-06-12

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - იურიდიული განყოფილების  უფროსი

 

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

დარეჯან ხუნწელია

577 95-48-77

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილების  უფროსი

თამარ წივწივაძე

577 95-92-28

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის  უფროსი სპეციალისტი

თამარ კვანტალიანი

599 07 09 37

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის  უფროსი სპეციალისტი

ლალი კვესელავა

599 07 03 92

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის  უფროსი სპეციალისტი

ია ბჟალავა

599 03–06–63

 

მესამე რანგის მესამე კატეგორიის  უფროსი სპეციალისტი

მაგული ხაჟომია

599 79 22 23

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი  - მატერიალურ-ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილების  უფროსი

მურმან სურმავა

577 95-91-87

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიორგი ჩხეტია

577 62-72-17

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი  - გამგებლის წარმომადგენლებთან  კოორდინაციის განყოფილების  უფროსი

 

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გოგი ხუნწელია

59903-06-64

2

საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი  -  საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი

 

 

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - ხაზინის განყოფილების  უფროსი

ლევან კუხალაშვილი

577 95-91-96

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თამთა კეშელავა

577 29 88 74

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - პირველადი ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილების  უფროსი

ბონდო თოფურია

577 95-40-21

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიგა ჯიჯელავა

597 77–19–79

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - ბიუჯეტის დაგეგმვისა და ფორმირების განყოფილების  უფროსი

ქეთევან ბაჩილავა

577 95-91-94

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ქეთევან კიკნაძე

577 95-40-29

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - შესყიდვების განყოფილების  უფროსი

ელენე ჯანჯღავა

577 95-48-40

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიორგი გვაზავა

599 03 06 88

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ზურაბ ფირცხალავა

593 42 85 50

3

ეკონომიკური განვითარების, ქონების მართვისა და სტატისტიკის სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი  - ეკონომიკური განვითარების, ქონების მართვისა და სტატისტიკის სამსახურის უფროსი

 

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ცოტნე კაკულია

577 95-48-28

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ევტიხი ინჯგია

595050179

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გოგიტა ჯიჯელავა

598 36 37 05

 

მეოთხე რანგის მეორე კატეგორიის  უმცროსი  სპეციალისტი

ალექსანდრე ხუროძე

555 91 68 96

4

ინფრასტრუქტურის, ურბანული  განვითარებისა და არქიტექტურის  სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი- ინფრასტრუქტურის, ურბანული განვითარებისა და არქიტექტურის სამსახურის უფროსი

 

 

 

მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი -  ინფრასტრუქტურის, მშენებლობისა და არქიტექტურის განყოფილების  უფროსი

 

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

კახა ღურწკაია

577 95 92 26

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

თამარ ციცხვაია

577 62 72 10

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ნინო კობახიძე

577 62 70 97

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ჯამბულ გეგეჭკორი

591 93 51 76

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ზაზა დანელია

599 48 50 86

5

კულტურის, განათლების, სპორტის, ტურიზმის, ძეგლთა დაცვისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - კულტურის, განათლების, სპორტის, ტურიზმის, ძეგლთა დაცვისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახურის უფროსი

მურმან წოწორია

577 95-48-07

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მარინე თოფურია

577 95-40-37

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ეკა კვესელავა

577 95-48-41

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სალომე ქუთათელაძე

599 08 02 46

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

დარეჯან სხულუხია

599 92 25 09

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

რომან ოდიშარია

599 03 85 88

6

შრომის, საზოგადოებრივი ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის, ვეტერანთა, ლტოლვილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი - შრომის, საზოგადოებრივი ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის, ვეტერანთა, ლტოლვილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების სამსახურის უფროსი

როლანდ წულაია

577 95 92 01

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ლია ფოცხვერაშვილი

577 95-40-28

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გელა ბაღიშვილი

577 95-48-76

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მზია ქიქავა

598 74 89 65

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მანანა ჭყონია

599 07 03 46

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ირაკლი ცინცაძე

577 95 48 53

 

მეოთხე რანგის მეორე კატეგორიის  უმცროსი  სპეციალისტი

ლევან ჭედიშვილი

599 41 24 84

7

შიდა აუდიტის სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი- შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი

ვანო კუდავა

59903-06-69

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

გიორგი კაკულია

577 62 70 93

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

პაატა გოგია

577 95-48=43

8

სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი  - სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის სამსახურის უფროსი

ვანო გაგუა

59903-06-72

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სოსო აბრახამია

599 07 03 95

 

მესამე რანგის მესამე კატეგორიის  უფროსი  სპეციალისტი

ინგა ფაცაცია

561 93 51 87

 

მესამე რანგის მესამე კატეგორიის  უფროსი  სპეციალისტი

მამუკა წულაია

591 93-51-85

 

მესამე რანგის მესამე კატეგორიის  უფროსი  სპეციალისტი

ნონა ჯიქია

577 29 88 63

 

მეოთხე რანგის მეორე  კატეგორიის  უმცროსი  სპეციალისტი

თენგიზ გვაზავა

595 53 50 60

9

სოფლის მეურნეობის განვითარების სამსახური

 

 

 

პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი- სოფლის მეურნეობის განვითარების სამსახურის უფროსი

 

 

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

რუსუდან გეგელია

577 95-40-12

 

მესამე რანგის მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

მერაბ ხაინდრავა

577 95-40-33

 

მეოთხე რანგის მეორე კატეგორიის  უმცროსი  სპეციალისტი

ნინო ჯღარკავა

599 07 03 57


ასევე იხილე კატეგორიაში - მერია: